Grupa kapitałowa KNCN to wiele lat doświadczeń i bogata tradycja na polskim rynku. Stworzona przez właścicieli z pasji i miłości do nieruchomości i wina.

W skład grupy KNCN wchodzi wiele współpracujących ze sobą firm których założycielem, udziałowcem i pomysłodawcą jest Rafał Stec, który łączy wiedzę z wyjątkową intuicją pozwalającą na realizację nawet najbardziej ambitnych projektów i pomysłów.

W skład grupy kapitałowej wchodzą takie firmy jak:

KNC Nieruchomości – firma posiadająca oddziały w 14 miastach w Polsce. Założona przez Rafała i Agnieszkę Steców. Firma nieprzerwalnie działa od 1997r zajmując się profesjonalną obsługą rynku nieruchomości.

Platinum Real Estate – Wyodrębniona grupa specjalistów pod nadzorem Rafała Steca zajmująca się ambitnymi projektami, pośrednictwem, sprzedażą i obsługą nieruchomości komercyjnych, zabytkowych i luksusowych oraz obsługą inwestycji. Działamy dyskretnie i skutecznie, dzięki współpracy z wieloma poważnymi inwestorami, grupami kapitałowymi i funduszami inwestycyjnymi. Projekty i oferty którymi się zajmujemy nie są ogłaszane i publikowane w mediach ogólnodostępnych. Poufność informacji to nasza dewiza, dlatego przedstawiamy wybrane oferty potencjalnym klientom na zasadach rekomendacji bezpośrednich.

KNCN Investment – grupa kapitałowa skupiająca inwestorów z ramienia grupy KNCN i inwestorów z poza grupy zapraszanych do wspólnych inwestycji i realizacji wspólnych projektów.

Winnica Rodziny Steców – dwudziestohektarowe gospodarstwo z certyfikacją ekologiczną, winnica produkująca wina premium, która za swoje wina zdobyła ponad trzydzieści medali na krajowych i międzynarodowych konkursach winiarskich. Rafał Stec i jego syn Michał od lat zaangażowani są w tworzenie i promocję polskiego winiarstwa. Rafał Stec był inicjatorem „Polskiej Federacji Producentów Wina” i Polskiej Izby Winiarzy. Członkiem założycielem „Małopolskiego Stowarzyszenia Winiarzy”. Pomysłodawcą i współorganizatorem wielu imprez winiarskich.

Enopress – Spółka wydawnicza założona przez Rafała Steca, która między innymi wydaje kwartalnik „Magazyn Winiarski” i organizuje wiele imprez winiarskich na terenie Polski. Poza spółką Rafał Stec jest udziałowcem i inwestorem w innych projektach i spółkach wydawniczych.

Jesteśmy grupą firm prężnie i skutecznie działających, kierujących się etyką biznesu, dbamy o interesy naszych partnerów, wspólników a branża winiarska, która nam towarzyszy od lat w biznesie dodaje kolorytu i umila nam codzienną pracę.

Zapraszam do współpracy

Rafał Stec

Founder&CEO KNCN Group