11 marca w Nowy Sączu, przy ulicy Piotra Skargi 4, uroczyście otwarto kolejną placówkę KNC Nieruchomości.

Otwarcie poprzedziło kilkudniowe szkolenie agentów nieruchomości w centrali sieci KNCN. Agenci KNC Nieruchomości z Nowego Sącza ruszyli w teren i już wkrótce pochwalą się nieruchomościami, które będą obsługiwać.

Oddział nowosądecki jest częścią grupy kapitałowej KNCN. Został utworzony i współpracuje na zasadach franczyzy z siecią, która działa na polskim rynku od 22 lat i profesjonalnie zajmuje się pośrednictwem i obsługą rynku nieruchomości.

Warto wiedzieć!

KNC Nieruchomości to lider w sprzedaży nieruchomości w Polsce południowej. Konsorcjum posiada w swojej ofercie tysiące ofert nieruchomości. Od wialu lat oferuje usługi pośrednictwa zapewniając swoim klientom skuteczność, bezpieczeństwo, sprawdzony oraZ inowacyjny sposób na sprzedaż nieruchomości.

Wszyscy agenci pracujący w KNC Nieruchomości są przeszkoleni i przygotowani do zawodu agenta nieruchomości. Każdy z agentów posiadal licencję agenta i pracuje pod nadzorem doświadczonego licencjowanego pośrednika.

Właścicielom i zespołowi agentów nowej placówki KNC Nieruchomości życzymy samych sukcesów, a Państwa zapraszamy do współpracy z agentami KNCN.