Nie obiecuję, że będzie łatwo, spocisz się, nie wyśpisz i będziesz mnie przeklinał. Jednak jak wytrwasz i wykonasz 120% normy to otrzymasz zasłużoną nagrodę, zarobisz duże pieniądze i wypijesz szampana.

Tak do Ciebie piszę!

Potrafię Cię zmotywować, nauczę Cię i przeszkolę oraz dam Ci wszystkie niezbędne narzędzia, dzięki którym całą pracę w okresie pandemii możesz wykonywać zdalnie z domu.

Czego w zamian oczekuję?

Lojalności, efektywnej pracy, wiary, motywacji i bezwzględnej determinacji.

Czy się nadajesz do tej pracy?

Nie wiem, ale powalczę o ciebie. Niektórzy mają wrodzone predyspozycje inni potrzebują pomocy, szkoleń i wsparcia. Ja i mój zespół damy Ci szansę na dołączenie do nas. Ty tylko musisz nas przekonać, że jesteś osobą, której powinniśmy poświęcić nasz czas. Spotkajmy się na rekrutacji online.

W naszych oddziałach mamy zgrane zespoły, w których większość zatrudnionych osób posiada minimum 15 letni staż pracy w KNC Nieruchomości, firmie, która działa na polskim rynku nieruchomości już od 22 lat, posiada 14 oddziałów franczyzowych w Polsce i jest liderem sprzedaży nieruchomości.

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy zatrudnimy osoby na terenie całej polski. Wkrótce otwieramy placówki we wszystkich miastach powiatowych i wojewódzkich.

Co oferujemy?

Pieniądze – w okresie pandemii bardzo wysokie wynagrodzenie prowizyjne w wysokości 60% od prowizji netto. Po okresie pandemii umowę o pracę z wynagrodzeniem minimalnym 4200 zł netto i wysokimi prowizjami.

Gwarantujemy system szkoleń przygotowujący do pracy w standardzie KNCN. Szkolenia teoretyczne i praktyczne zakończone egzaminem i potwierdzone wydaniem „Licencji Agenta Nieruchomości KNCN”.

Sprawdzone innowacyjne metody gwarantujące odniesienie sukcesu w branży.

Narzędzia, bezpieczeństwo i pomoc osoby prowadzącej, dyrektora oddziału i właścicieli firmy. Dostęp do bazy, narzędzi, portali tematycznych, serwisów ogłoszeniowych, systemów MLS, oraz wiele innych.

Co musisz zrobić, żeby zostać członkiem naszego zespołu?

Musisz nas do siebie przekonać i podczas rozmowy kwalifikacyjnej online sprawić, że to właśnie Ciebie wybierzemy. Nie rekrutujemy osób według typowych zasad i metod HR Porozmawiaj z członkami naszego zespołu, dyrektorem oddziału, asystentem prezesa i prezesem firmy. Jak zrobisz na Wszystkich wrażenie i podczas rozmowy kwalifikacyjnej przekonasz nas, że to ty jesteś tą osobą, którą powinniśmy zatrudnić to masz pracę 🙂 Powodzenia!

Doświadczenie, języki obce mile widziane, jednak nie najważniejsze 😉 Koniecznie wyślij nam swoje CV. Masz pytania to pisz: platinum@kncn.pl.