Grupa KNC, współwłaściciel Ilustrowanego Kuriera Codziennego,  od kilkudziesięciu lat działa z powodzeniem na rynku nieruchomości. Dziś mamy dla was wyjątkową ofertę inwestycyjną. Co powiecie na apartament z widokiem na polskie norze i możliwością podnajmu dla turystów?

To bardzo atrakcyjna oferta! Jeden z właścicieli oddziału KNC Nieruchomości już zakupił jeden apartament. Dlatego jesteśmy przekonani o atrakcyjności tej oferty.

Cena od 11500 zł/m2 netto

Grupa KNC Nieruchomości proponuje inwestycję jedyną w swoim rodzaju ze zwrotem z inwestycji na poziomie 7,77 % rocznie!

WARIANT 1.

Podział przychodów z udzielonych noclegów 50/50

WARIANT 2. Czynsz wypłacany kwartalnie w stałej wysokości. Przewidywany przychód z inwestycji do 7,77% w skali roku (liczony od apartamentu w stanie deweloperskim).

W obiekcie basen panoramiczny / kryty kompleks basenowy/ luksusowa strefa spa & wellness / bar i kawiarnia widokowa, restauracje / imponujące centrum konferencyjno-biznesowe.

Ten wyjątkowy wśród nadmorskich inwestycji projekt łączący w sobie wspaniałą lokalizację, nowoczesną architekturę oraz szereg udogodnień mogących wpływać na wzrost potencjalnego zysku z inwestycji. Z powodu niewielu dostępnych działek inwestycyjnych w okolicy, obiekt daje jedną z ostatnich szans na zakup nowego apartamentu w tak atrakcyjnym miejscu w Kołobrzegu.

200 metrów od plaży z widokiem na morze, standard pięciu gwiazdek.

Zainwestuj w zakup apartamentu, który przyniesie Ci bardzo atrakcyjną stopę zwrotu.

Oferowany obiekt będzie jednym z najwyższych i najbardziej luksusowych budynków w Kołobrzegu oraz jednym z nielicznych z basenem infinity edge w Polsce.

Inwestor odpowiedzialny za realizację podpisał umowę franczyzową z Intercontinental Hotels Group.

W obiekcie zostaną wdrożone standardy i założenia projektowo-jakościowe charakterystyczne dla międzynarodowej sieci Crowne Plaza. Hotel Crowne Plaza Resort Kołobrzeg połączy biznesowe DNA marki z udogodnieniami charakterystycznymi dla prestiżowych hoteli w kurortach.

Umowa franczyzowa z renomowanym brandem hotelowym z grupy Intercontinental Hotels Group pozwoli zapewnić przyszłym gościom najwyższej klasy wypoczynek. IHG to jeden z najważniejszych graczy na światowym rynku hotelarskim, który posiada w portfolio blisko 5.800 hoteli zlokalizowanych w ponad 100 krajach. Ponadto grupa zarządza również programem lojalnościowym IHG Rewards Club, który skupia ponad 100 milionów członków. Należąca do IHG Crowne Plaza istnieje od 1983 roku i obecnie jest jednym z najszybciej rosnących prestiżowych brandów hotelowych. Pod szyldem marki funkcjonuje aktualnie 429 hoteli na całym świecie.

Kołobrzeski hotel będzie drugim w Polsce obiektem marki Crowne Plaza, ale pierwszym w tym kraju hotelem typu Crowne Plaza Resort.

Inwestycja doskonale wpisuje się w filozofię brandu – dzięki infrastrukturze zaprojektowanej dla gości biznesowych z dużą powierzchnią konferencyjną oraz pięciogwiazdkowym udogodnieniom, jak luksusowa strefa spa czy basen typu infinity-edge, Hotel Crowne Plaza Resort Kołobrzeg spełni różnorodne funkcje. Będzie to jeden z najwyższych budynków w Kołobrzegu aż 14k kondygnacji

Ciesz się zyskami z wynajmu przez operatora, korzystaj z pobytów właścicielskich w pięciogwiazdkowym standardzie.

Zapraszamy na prezentacje.