Trwa rekrutacja – za pośrednictwem utworzonego w ramach grupy KNCN Branżowego Ośrodka Szkoleniowego (BOS) – na stanowisko Pośrednik/Agent Nieruchomości.

BOS to szkolenia branżowe, zawodowe i podnoszące kwalifikacje oraz profesjonalna rekrutacja obejmującą zarówno HR jak i HH na rzecz oddziałów własnych, franczyzowych i zleconych – również przez firmy spoza grupy KNCN.

Firma KNC Nieruchomości Sp. z o.o działa na Polskim rynku już od 22 lat. Posiada 14 oddziałów franczyzowych w Polsce i jest liderem sprzedaży nieruchomości.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy zatrudni pracowników na stanowisko POŚREDNIK/ AGENT NIERUCHOMOŚCI na terenie całej Polski.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
– rzetelne prowadzenie dokumentacji.
– udzielanie pełnych informacji zainteresowanym oraz prezentacja nieruchomości
– prowadzenie negocjacji z osobami zainteresowanymi kupnem nieruchomości.

WYMAGANIA:
• Wysoka kultura osobista, komunikatywność, dyspozycyjność.
• Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku, prawo jazdy kategorii B, a także znajomość języków obcych.

OFERUJEMY:
• Praca w najlepiej zgranym zespole – miła i rodzinna atmosfera!
• ZAROBKI MINIMUM 4200 ZŁ NETTO/ miesięcznie i dużo więcej! Praca zdalna
• Gwarantujemy system szkoleń przygotowujący do pracy w standardzie KNCN. Szkolenia teoretyczne i praktyczne zakończone egzaminem i potwierdzone wydaniem „Licencji Agenta Nieruchomości KNCN”.
• Sprawdzone innowacyjne metody gwarantujące odniesienie sukcesu w branży.
• Narzędzia i bezpieczeństwo – a także pomoc osoby prowadzącej.

Koniecznie wyślij swoją aplikację na: bos@ikc.pl

***
PROCES APLIKACJI:
1. Aplikacja on-line
Wysyłasz swoją aplikację na rekrutowane stanowisko. Na bos@ikc.pl
2. Pierwszy kontakt:
Jeśli twoja aplikacja spełnia nasze oczekiwania względem wymagań Dział odpowiedzialny za rekrutację skontaktuje się z wybranymi kandydatami.
3. Rozmowa rekrutacyjna
Z uwagi na wirusa, który panuje dbamy o Twoje i nasze bezpieczeństwo – dlatego rozmowa rekrutacyjna zwykle odbywa poprzez telefon. W tym czasie opowiesz o sobie, swoich kwalifikacjach i doświadczeniu. Na tym etapie weryfikujemy twoje kompetencje.
4. Na podstawie rozmowy kontaktujemy się i zapraszamy na niezbędne szkolenie wdrażające w system i standardy KNC Nieruchomości i wydajemy „Licencję Agenta Nieruchomości KNCN”.

(fot. ilustracyjne pixabay.com)